MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14325514
nr 1432 5514
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:26:31
100 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr